1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ИТНО: Се бара економичен Hosting

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од Глупав, 20 Март 2017.

Тагови:
 1. Глупав

  Глупав
  Gaining Experience

  369
  173
  20 Април 2008
  Машко
  Барам hosting со свој SMTP кој поддржува што е можно повеќе број на испратени мејлови на саат, и да не се премногу строги во однос на тоа дека ќе се исрпраќа голема количина на мејлови... иначе user листата е на AcyMailing (доколку има некое друго поекономично или подобро решение) ... Благодарам за оддвоеното време ...
   
 2. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,252
  6,378
  27 Март 2014
  Срање е. Моментално работам на него. Нема избор на php , како и активирање на сакани модули.
   
 3. HocusPocus

  HocusPocus
  On your way to fame

  981
  603
  3 Јули 2007
  Поекономичен од Contabo нема, 21 евро месечно за екстра перформанси со WHM/cPanel, без WHM/cPanel е 9 евра месечно. Исто форумов хостира на Contabo.

  Напомена, линкот во потпис е реферал линк до контабо како задоволен клиент и го препорачувам за најбуџет хостинг.
   

Сподели

Вчитување...