Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Itno Pomos !!!!!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
1 мај 2007
35
0
Jas si sedam na internet(WADSL) i odednas mi se pojavuva edno prozorce(ZNAETE ONA PROZORCETO SO DONT SEND ERROR REPORT I SEND ERROR REPORT.Ovaa prozorce e povrzano so nekoj proces Generic Host Process 32 i odednas mi se menjavaat site themes i mi paga konekcijata i mora da go restartiram kompjuterot.Sto e problemov bidejki mi ide na zivci.VE molam pomognete
 

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Ima windows fix za ovoj problem, samo neznam dali ke uspees da go simnes. Probaj so windows update...go resava problemot 100%
 
D

DimitarMK

Гостин
Нема врска каков интернет имаш,ја имам WADSL и истото ми се случуваше.Само Windows Update,или пак да го преинсталираш Оперативниот систем и веднаш да ставиш Kaspersky,Zone Alarm или McAfee Virus Scan Enterprise.
 

dr3amX

Intern
6 мај 2007
11
0
можам да ти препорачам да мигрираш на линукс оперативен систем :)
 
D

DimitarMK

Гостин
да,идејата на dr3amX е супер.Да си преминеш на Линукс ОС и супер ќе ти биде.
 
D

DimitarMK

Гостин
пошто читав на интернет дека ова што се појавува е некаков вид на вирус.Да си стај анти-вирус да го заштити и тоа да не му се појавува.Ја му препорачав кој од тие да си стај,сеа он може да си стави кој си сака.
 

alex_under

Intern
26 јуни 2007
36
0
Стара е темава, ама морав да постирам...
Каков вирус човече???
:LOL:
 

Mao

Practice makes perfect
5 јуни 2007
1.317
1.074
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.109
Мислења
974.639
Членови
35.409
Најнов член
sendrit
На врв Дно