1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено ИТНО Купувам полнач оригинален за лаптоп DELL

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од BaDMaN, 14 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  110
  93
  26 Април 2007
  Итно купувам оригинален полнач за лаптоп Dell Inspiron 5559 како на сликата во прилог.

  Битно ми е да е нов неупотребуван, плаќање кеш или на фактура.
   

  Прикачени датотеки:

  • adapter.jpg
   adapter.jpg
   Големина:
   1.5 MB
   Прегледи:
   65
  На rubik и gOJDO им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  110
  93
  26 Април 2007
  Купено.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...