• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IT SEC Бр.4

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Ми треба четвртиот број на IT SEC, ако го има некој (сигурно сите го имаат) нека го закачи на www.RapidShare.com и нека постира линк за download на форумов, ми треба и во HTML и во PDF формат, значи два линкови.
Го имав јас, ама несакајќи го избришав. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
854,999
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно