• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ИТ онлајн сертификати

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Ме интересира дали има некаде на интернет,онлајн ИТ сертификати?
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
288
Онлајн сертификатите според мене немаат ама ич никакво значење .. кој ќе те спречи да препишуваш ? Еве јас на бреинбенч имам 3 земено, и сега ми бараат пари за да ми ги пратат по пошта, значи тоа за нив е само бизнис со испечатена хартија во боја. Друго е кога ќе одеш во александрија или на друго место па таму да полагаш пред народ, а не вака дома, гугл уклучен и ајде, сертификати ќе полагамо
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1.084
18
Онлајн сертификатите според мене немаат ама ич никакво значење .. кој ќе те спречи да препишуваш ? Еве јас на бреинбенч имам 3 земено, и сега ми бараат пари за да ми ги пратат по пошта, значи тоа за нив е само бизнис со испечатена хартија во боја. Друго е кога ќе одеш во александрија или на друго место па таму да полагаш пред народ, а не вака дома, гугл уклучен и ајде, сертификати ќе полагамо

I vo Aleksandrija i drugite se polaga online .... samo sto ima nekoj sto te nadgleduva:)
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Не ,туку барам да може да се полага за сертификати на интернет.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.158
Мислења
894.791
Членови
31.872
Огласи
337
Најнов член
angelacrvenkoska
На врв Дно