1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Спонзорирано IT.mk препорака: Vauron прочистувач на воздух

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од D, 11 Декември 2017.

 1. D

  D
  Администратор

  3,247
  1,705
  31 Март 2007
  На DrMTR, Boldozer, borcep и уште 6 други им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...