Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ИТ МК форум апликација

gamon

Practice makes perfect
15 септември 2014
1.400
1.685
orgrimar
фала, ја инсталирав се уклучува апликацијата ама не можам да се логирам грешен пасворд :(
 

nashio

Practice makes perfect
14 јануари 2011
768
1.046
Radobor
www.zdravkovski.com
nashio's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 9 5900X
Motherboard
X570 Pro4 ASROCK
Storage
Samsung PRO 980 NVMe, Samsung EVO Plus NVMe, Seagate Ironwolf
PSU
BE QUIET! STRAIGHT POWER 80 PLUS PLATINUM
RAM
64GB 3200MHz G.SKILL Ripjaws - V F4
Video card
NVIDIA GTX 1070ti Cerberus
Case
BeQuiet Pure Base 500
Mouse
MX Master 3
Keyboard
MX Keys
Audio
Wharfedale Diamond 8.1 Pro Active
Monitor
Benq PD3220U
OS
Windows 10

Gajche-X

Unbeatable
22 август 2014
3.120
5.475
Gulf Of Aden(Stargate Portal) via Скопје
точен е, и со други апликации не е можно логирање со нови уреди, нешто со заштитата на сајтов е проблем
Бара ресет на пасворд сајтов ако не си се логирал одамна, бар ја така мислам/дијагностицирам, можда грешам.


Јас до сега се бафтав со ресет и успеав да ресетирам само преку Tapatalk, преку browser или it mk apk не ми праќаше маил за ресет.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

gamon

Practice makes perfect
15 септември 2014
1.400
1.685
orgrimar
од ни 1 апликација за форуми не можам да се логирам, од браузери може од сите, можно е капчата да прави проблемии
 

omegaRED

Adeptus Astartes
13 септември 2011
2.510
3.428
Скопје
omegaRED's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5800X & NZXT Kraken X63
Motherboard
ASUS TUF Gaming X570 Plus
Storage
2TB Samsung 970 EVO Plus, 1TB Silicon Power P34A80, 6TB WD Red + 2TB Toshiba
PSU
CoolerMaster Vanguard V1000
RAM
4 x 8GB Kingston HyperX @ 3600 MHz
Video card
MSI RTX4090 Suprim X
Case
NZXT H710i black/white
Mouse
Logitech G903 Lightspeed
Keyboard
Keychron Q3
Audio
SteelSeries Arctis Pro Wireless & Logitech X540
Monitor
LG UltraWide 38WN95C-W
OS
Windows 10 x64 Pro
Мене ми го снема IT Forum oд ТаpaTalk скроз. Има некој сличен проблем?
Исто. Одвреме - навреме и IT.mk апликацијата (што е TapaTalk wrapper) исто не функционира, како во моментов.
 

Luca Toni

On your way to fame
18 септември 2015
247
511
Скопје
Исто. Одвреме - навреме и IT.mk апликацијата (што е TapaTalk wrapper) исто не функционира, како во моментов.

исто, го нема ит.форум и кај мене на тапаталк скоро 2 месеца, претходно со пасвордот ми правеше проблеми
 

ARMac

Epic
2 октомври 2010
9.261
12.098
Скопје
androgaming.com

Nik

Gaining Experience
4 април 2018
86
65
Дали е достапна апликацијата некаде? На тапаталк не можам да ја најдам, на GPlay ја нема?
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.256
32.078
roka.mk

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.558
1.678
Со жалење, морам да констатирам дека и јас не можам да се логирам на it.mk тапаток (на нов телефон, на стариот си функционира сеуште).
Ми вели не ми е точна лозинката, иако од мобилен веб браузер без проблем се логирав пред да го напишам ова.
Го предаунлоадирав и од линкот и наново инсталирав, ама пак е исто.
Штета, некако апликацијата многу поарна ми беше за од мобилен да читам... :(

Само вака за жал...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.221
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно