Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

IT.mk 1337 Giveaway #31: Веб камера Logitech Brio 105 1080p/30fps, Usb, Graphite, 960-001592

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
249
805
www.IT.mk
Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни подароци. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши околу 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337 членови преку Random.org.

Подарокот за овој месец е : Веб камера Logitech Brio 105 1080p/30fps, Usb, Graphite, 960-001592

1718455254106.png 1718455264139.png


Моменталната регуларна продажна цена за овој уред на IT.mk/market е 3.580 денари, додека за членови со 1337 членство, цената со попуст изнесува 3.140 ден. Производот е достапен за нарачка во ИТ маркет.

Добитникот на овој подарок ќе биде прогласен на 17-ти јуни во оваа тема.

За да не ја пропуштиш можност да го добиеш следниот подарок, поддржи ја работата на IT.mk со премиум членство и учествувај во месечните giveaways! Премиум членството на IT.mk нуди и многу повеќе, а деталите можеш да ги дознаеш тука.
 
Последна промена:

D

Администратор
31 март 2007
3.929
4.009
www.iwmnetwork.com
Може ли да ја подигнам од нексио, да не ја праќаат по карго за џабе, секако ќе одам натака деновиве.

Договорено, ќе потврдиме со Нексио дека ќе поминеш да ја подигнеш камерата. Ќе биде оставена на твое име.
 

Trtka

Gaining Сало
11 април 2018
530
696
Дали има листа со сите досегашни добитници??
 

JasSum

Unstoppable
8 мај 2007
2.164
2.503
Ех, па и ти, неверни Тома!
Па ќе појди, и ќе речи јас сум, ете ме, дојдов, видов, зедов...
ЈасСум неверен Тома.
Мислењето е автоматски споено:

A od kaj mu go znaete imeto? MESTENO
да ја местевме, ќе ми се паднеше дронот, за демек не го добил @Oktar ...
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.264
32.119
roka.mk
Да видиме селфи со наградата, и лична карта, брис и днк анализи, да имате различно ип кое не се совпаѓа со ниеден админ за да верификуваме дека не си фејк.
 

JasSum

Unstoppable
8 мај 2007
2.164
2.503
Да видиме селфи со наградата, и лична карта, брис и днк анализи, да имате различно ип кое не се совпаѓа со ниеден админ за да верификуваме дека не си фејк.
баш мрзам ко си реплицирам сам на себе вака...
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
5.624
17.114
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D15 Chromax.black
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
MSI RTX3080 SuprimX
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2, Logitech MX Master 3, Logitech Wireless G Pro, Logitech G703
Keyboard
Keychron Q2, Keychron Q6, Logitech MX Keys Mini
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 11 + MacOS
@Oktar ова камерево може ли на дронот да се прикачи?

Не мора дрон, ова може и на камен, го фрлаш, снима што снима и ја вадиш снимката. Секоја камера може да биде користена како дрон... барем еднаш!
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
5.624
17.114
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D15 Chromax.black
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
MSI RTX3080 SuprimX
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2, Logitech MX Master 3, Logitech Wireless G Pro, Logitech G703
Keyboard
Keychron Q2, Keychron Q6, Logitech MX Keys Mini
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 11 + MacOS
сега не заеба, цел ден фотошопирам, не оставив место за весник, ем не знам ни како изгледа денешен :(

Фејспалм… денешен како од денеска не е дека весникот се вика Денешен… можеш и со М Експрес да се сликаш, ама да е од денеска
 

cgfreak

On your way to fame
1 октомври 2010
474
653
Дома
Фејспалм… денешен како од денеска не е дека весникот се вика Денешен… можеш и со М Експрес да се сликаш, ама да е од денеска
А ако уствари излегува вчера, пак ќе го рачунаме денешен? Вестите денешни се или вчерашни?
 

JasSum

Unstoppable
8 мај 2007
2.164
2.503
Фејспалм… денешен како од денеска не е дека весникот се вика Денешен… можеш и со М Експрес да се сликаш, ама да е од денеска
Ја се дигитализирав. Ама за штампа знам излегува ден порано со утрешен датум. Пак ќе не фатат дека сме еден и дека си реплицираме сами на себе.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно