• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

It.com.mk

Kako vi se dopagja forumot

 • Nema vrska, is ne mi se svigja

  Гласови: 1 50.0%
 • Dobar e. Ipak made in Macedonia

  Гласови: 1 50.0%

 • Вкупно гласале
  2
Статус
Затворена за нови мислења.

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Добро ќе биде и доколку нешто не ви се допаѓа да напишете за да се поправи доколку е можно...
Мене лично ми се допаѓа но секогаш може и подобро нели...
Не се согласувам со ниеден од понудените одговори, но вториот беше најблиску...
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
"Рани куче да те лае", убаво напишав. :))

Има отворена тема мислење за овој форум:
http://it.com.mk/forum/showthread.php?t=77&page=2

Со цел да не натрупуваме теми кои се дупликат, ќе ја затвориме оваа тема, а ќе додадеме анкета на веќе отворената.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,922
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно