• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IT.com.mk средби - Впечатоци!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,456
1,247
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Првата средба заврши, постирајте тука впечатоци, слики...
Да бев во Скопје ќе ве посетев, здравје наредна прилика.
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,385
29,032
kalco.ru
Ја се чуствувам донекаде виновен бидејќи бев рачунат и ми искочи неодложлива работа..требаше да идам до Неготино да растовараме и не успеав да отидам:plachko2:
Извинете што не дојдов многу ми е криво у ПМ
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Ја се чуствувам донекаде виновен бидејќи бев рачунат и ми искочи неодложлива работа..требаше да идам до Неготино да растовараме и не успеав да отидам:plachko2:
Извинете што не дојдов многу ми е криво у ПМ
Леле... наскоро ке видите што сте пропуштиле :))
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Не знаете што пропуштивте,ќе се каете кога ке ги видите фотките :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,456
1,247
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
:bravo::bravo::bravo:

Мноооогу јака слика www.it.com.mk со храна.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #12

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,456
1,247
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
WOOOOOOW.. Доста креативно.. :bravo:

Инаку, кажете бе нешто.. Не само “ќе се каете“.. Кажете ЗОШТО ќе се каеме.. :)

Ајде.. изнесете нешто..

ЕДИТ: @hijackhacker ми ги читаш мисливе.. 2 секунди пред мене си одговорил на моето прашање :))

Нешто подетално? :rolleyes:
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Значи лапачката беше супер (можда зошто сите бевме гладни :)).
Запознавањето со другите членови и разменување на мислењата (и то во живо :D), шансата да видам iPhone со Линукс во живо :)), и можноста да се зафркаваме со скара и салата.
Зборевме за една идеа, али за тоа ќе отвараме нови теми и разговори понатаму....
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Средбава беше одлична, сликиве се супер испаднати! Што уште сакате? :))
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,385
29,032
kalco.ru
епа убаво било...иначе hijackhacker многу си ми познат од негде:chudenje:неможам да се сетам од кај те знам
 

stole_pesov

Intern
25 април 2008
530
17
techhub.mk
Epa ubavo :plachko2:
I jas bi sakal malku kebapcinja.
Aj mozebi nekogas i negde ke bidam i jas vo drustvo so vas hahha :))
Ubavo e taka da se sretnuvame neli, so ke kazete vie za ovoj nacin na komunikacija i zapoznavanje prvo preku forum poslem vo zivo:D
Pozdrav.
 

Elektrikz

Intern
21 септември 2008
473
12
Велес - Скопје
Запознавањето со другите членови и разменување на мислењата (и то во живо :D), шансата да видам iPhone со Линукс во живо :)), и можноста да се зафркаваме со скара и салата.
:isplashen:???

Се извињаам за ОТ.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,753
Мислења
864,030
Членови
30,087
Најнов член
Гиги5
На врв Дно