• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IT.com.mk и на Facebook

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
Никогаш не е доста со искористувањето на социјалните мрежи... :)

Овој пат со цел да ја зголемиме свеста за порталот и да се поврземе со нашите посетители и на други начини создадовме страна за IT.com.mk на Facebook:
http://www.facebook.com/pages/ITcommk/14768901637?ref=mf

Кој е член на Facebook, придружете ни се...
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
:bravo:
Gledam navistina ste zaangazhirani za ushte pogolemo pozitivno izdignuvanje opshto na forumov ..
Ova me pravi posebno gord.. Se dodeka vakvite neshta se prisutni, i forumov kje bide se podobar i podobar..
Prodolzhete taka.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
Групата на IT.com.mk на Facebook достигна над 500 членови. :p

Приклучете ни се и вие:
http://www.facebook.com/pages/ITcommk/14768901637

А доколку сакате да помогнете, поканете ги и вашите пријатели преку опцијата Suggest friends која се наоѓа веднаш под главната профил слика (кликнете More доколку не ви е покажана)

:baknezh:
 

ice_cream

Intern
15 април 2009
15
0
Ве додадов и пратив покани до пријателите, ама нема да биде лошо да се направи и една мала реклама
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,701
Мислења
855,883
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно