• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Историја на компјутерот

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
epa mk wikipedia ne e prevod na en wikipedia ... tuku sosema nova strana vo koja mozes i ti neli da vneses tekst :D ... taka da ako najdes za istorija na PC i prevedes mozes da postiras posel na MK.wiki...
 

vandalko

Intern
12 декември 2007
110
0
Еј Dr.XaYC ако сеуште не си нашол пиши знам дека имам негде баш тоа што тражиш значи преведено од англиски. Ако не си нашол пиши да го потражам па да ти постирам. ???
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
Сиромашна е МК Википедиа. Не можеш да најдеш речиси ништо.
А на Гугл не можеш да преведеш поголем текст од 3-4 реченици наеднаш...лимитирано е.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #14

Dr.XaYC

Intern
11 февруари 2008
65
0
Еј Dr.XaYC ако сеуште не си нашол пиши знам дека имам негде баш тоа што тражиш значи преведено од англиски. Ако не си нашол пиши да го потражам па да ти постирам. ???
pa ajde ako go najdes postiraj
 

vandalko

Intern
12 декември 2007
110
0
Ok. Само сега не сум дома. Вечер кога ке бидам дома ке го потражам и ке постирам. Позз
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,018
Мислења
854,672
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно