• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Испраќање на мислење

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Kuzma

Баниран/a
18 јуни 2008
52
0
gamingmk.org
Сега испраќам мислење во една од темите во PHP каде што еден член побара chatbox и ми пишува дека не смеам да испраќам 2 мислења во 30 секунди, и дека треба да почекам 29 секунди за да испратам мислење. втф? Последниот одговор ми е од пред 5мин. :ermm:


edit: Проблем е кај bb кодовите,
Код:
,[html] и [php]. [/B]
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
И мене ми се има случено повеќе пати.. Едноставно ми се дуплираа постовите автоматски.. Со едно притискање на „прати одговор„ ми се постира 2 пати истиот пост..
Треба да се среди тој дел..
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,172
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно