• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Исплата за AdSense

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

problogger

Intern
3 декември 2007
64
1
Ne mi treba neso posebno ili eden saat muabetenje samo sakam da prasam kako isplacaat koga ke zarabotis 100$. Dali ide so cek zaso vidov tamu pay name... Koj ima iskustvo neka kaze kako placaat.
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Најпрво ти праќаат писмо со еден код. Кога ќе го примиш писмото, тој код го внесуваш во твојот AdSense account за да се верифицира дека твојата адреса е точна. И на крај го испраќаат чекот на твојата адреса. Поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,488
Мислења
845,359
Членови
29,298
Најнов член
Karakonzon
На врв Дно