• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Искуство со www.najevtinikom.page.tl

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
Sajtov kako da go pravel nekoe 10 godisno dete. Cenive se od Mars. Ne veruvam deka postoi vakvo nesto.

CREATED BY THAILAND FLASH-COM FOR NAJEVTINIKOM DECEMBAR 2007 :zbunet3: ?

Aдреса:Ул.Островска бр.16 Кратово
Ул.Србија бб Скопје (postoi ulacava?)
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
леле па ова го видов некаде но сега ми дојде на израз
жолта боја а кај мене е темно т.е. светла ми се угасени и сам на флуоросцентна неонка сум
и ова жолто ми ги скина очите

2ро дечкото става рандом слики од конфигурации бес притоа да се потруди да ја тргне белата позадина
а и само куќишта вредат повеќе

барем само тоа alien куќиште е више од 150 еура а со конфигурација за 75 ја дава
:)

доколку е така со тија куќишта

бтњ сум го видел сајтов пред повеке од 6 месеци скоро ист е
не верувам дека воопшто нешто продава

но проверете си
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
:)):))Добро тоа да го занемариме.. А што викате за ова:
"Најевтиником"
врши и сервис на
компјутери по
екстра ниски цени,
како и замена старо
за ново.
Повеќе во табот
сервис и услуги
А во табот „сервис и услуги„ нема ништо друго освен едно отворено куќиште:)):)):))


Една слика - 1000 збора! :LOL:
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
А видете ги конфигурациите: Pentium 4 со Celeron процесор! :LOL:
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
329
Ај ќе им пишам мејл да видам шо ќе кажат. :) Марка Пентиум. ЛЕЛЕ..

Пентиум три во куќиште од гејмерски компјутер...:LOL::LOL:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Сите тропкате нешто, мрсите м00да, правите ревизија на сајтот, сите сте оn-the-edge-of-the-topic и најважно, за тоа што зборите сите сме свесни...

Скоро читав оглас на пазар3 и некои други форуми па затоа прашувам, искуства и понатаму се добредојдени...
 

HocusPocus

On your way to fame
3 јули 2007
1,017
620
ОМФГ,

Најевтини Ком е релативно млада компанија.Формирана е кон крајот на 2006 година во Кратово-Македонија. По само една година т.е во 2008 година "Најевтини ком" станува водечка фирма за компјутери во Македонија нудејќи компјутерски конфигурации по убедливо најповолни цени во Македонија.


Јас сум од Кратово, и првпат слушам за оваа компанија :)

Во Кратово има само еден сервис за компјутери (незнам баш како се вика), али сајтов изгледа е направен поради нешто друго не поради продажба :ermm:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,825
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно