• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Искуство со Linsoul?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

audioshitfile

Intern
13 септември 2020
27
2
Здраво на сите! Ќе земам IEM за брзо, па гледав побуџетни IEM, па мислам да земам zstx hybrid, гледав ги има на aliexpress и други сајтови, но со другите сајтови стандард за Македонија, не ги носат до тука, освен за linsoul, па да си прашам дали некој има искуство со истиов сајт? Да не е скам? За колку време отприлика стигнуваат работи од таму со безплатен транспорт?
 

Goran995

On your way to fame
16 ноември 2019
435
707
Скопје
Здраво на сите! Ќе земам IEM за брзо, па гледав побуџетни IEM, па мислам да земам zstx hybrid, гледав ги има на aliexpress и други сајтови, но со другите сајтови стандард за Македонија, не ги носат до тука, освен за linsoul, па да си прашам дали некој има искуство со истиов сајт? Да не е скам? За колку време отприлика стигнуваат работи од таму со безплатен транспорт?
Не е скам, порачувај. Најдобра продавница на Али е за chi-fi.
3 пара слушалки имам порачувано од нив.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,736
Мислења
831,581
Членови
28,727
Најнов член
Davorsuker1
На врв Дно