Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Искуство со Liferay DXP

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
1.038
1.815
Скопје
Дали некој се сретнал со Liferay DXP досега, имаме ли стручни лица за него? Имам потреба од менување информации на еден корпорациски сајт, па малку помош би била добредојдена.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.218
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно