Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

искуство со istyle или купување на половно?

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
470
280
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
здраво ит другари
Сакам да си земам некој телефон саглам iphone 11 на рати да го земам од istyle е 38к на 4 рати дали се добри или?
На половно го најдов зачуван без грепки и дрцики за 300€ .
Што ми предлагате?
 

bogdan.j

Gaining Experience
16 февруари 2018
142
400
Гостивар
ntpmk.net
здраво ит другари
Сакам да си земам некој телефон саглам iphone 11 на рати да го земам од istyle е 38к на 4 рати дали се добри или?
На половно го најдов зачуван без грепки и дрцики за 300€ .
Што ми предлагате?

Ајстајл се официјални застапници за Ејпл во Мк. Се си е по пропис тамо. Половно си е половно. Од тебе зависи, и секако од финансиите.
 

xhktw

x
2 август 2009
1.432
1.856
xhktw's setup  
Processor & Cooler
MacBook Air M1 16/256
Mouse
Logitech G305 Lightspeed Wireless
Keyboard
Redragon Kumara K552W
Monitor
34" MSI MAG342CQPV 100Hz, 3440x1440 UWQHD Curved
OS
macOS Ventura
Нема теорија зачувана 11ка за 300 еура да си нашол. Провери таму True Tone и Face ID дали му работат како што треба.
 

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
470
280
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com

Атачменти

  • received_235006255360592.jpeg
    received_235006255360592.jpeg
    92,4 KB · Прегледи: 88

Potop

Gaining Experience
26 декември 2013
354
438
Нема теорија за 300 евра екстра сочуван. Има некоја маана
Ако си во можност 11 про или про макс ти се подобра верзија. Зависи од буџет.
И провери капацитет на батерија

Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.096
Мислења
955.370
Членови
34.503
Огласи
2.307
Најнов член
raimraim.
На врв Дно