Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Искуства во Кромберг и Шуберт

daci92

Gaining Experience
4 февруари 2009
2.120
162
Скопје
Здраво форумџии,
Ме нема долго време па малку ми е и глупо да прашам.
Има ли некој искуство со работа во Кроберг и Шуберт , особено со оваа фабрика во Скопје што ја отворија?
Ви благодарам однапред.
 

kolesk

Gaining Experience
6 февруари 2016
340
433
Да ја реактивирам и јас темава.
Има ли некој од кромберг или гересхајмер, да ми пише пп.
Други се информациите од кадрово а други од вработените.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.610
Мислења
945.744
Членови
34.094
Огласи
1.981
Најнов член
adelauto
На врв Дно