Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

искуства со Smartwatch Forever KW-210 Blue Kids Find Me 2 Touch

Astro

Epic
20 јуни 2012
9.472
14.750

TouchIT

On your way to fame
9 јули 2018
772
531
Од кој аспект не се квалитетни? Мислиш на софтверот за следење или изработка, батерија, ГПС сигнал?

Garett гледам немаат GPS: https://www.anhoch.com/products/smartwatch-garett-kids-trendy-4g-black-1832
многу лоша апликација, не покажува локација секогаш инаку овај од гарет има гпс

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно