• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Искуства со LG KU990

  • Ја почнал/а темата
  • #1

dimitars

Gaining Experience
8 мај 2007
1,685
344
Сакам да си го купам овај мобилен. Дали некој има искуство со ваков телефон и што мисли за него?
 

TheSpeedy

Intern
4 септември 2007
279
2
Колку што читнав по форуми, некој се жалат на батерија а некој пак на слаб звук , но според мене добро мобилче е . И сакам да те прашам која цена е телефончево баш ми се допаѓа најмногу поради touchscreen-от?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,745
Мислења
831,684
Членови
28,729
Најнов член
anaa28_
На врв Дно