Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

IR head tracker

Статус
Затворена за нови мислења.

dejan_str

Unbeatable
8 април 2011
8.360
5.329
OHRID кај ензероно

DeJaVu

Practice makes perfect
21 ноември 2010
925
1.191
Скопје
Имам PS3 Eye камера што на времето ја зимав баш за истава намена, али никад не и дојде ред да се стави во функцијата за која беше земена. Варијантата со заоблена оптика е. Одамна беше али ми текнува дека имаше и со флет оптика кои ради некоја причина биле полоши, исто и ако добро се сеќавам треба да се отвори и да и се извади ир филтерот.
Можда некој друг марифет измислиле во меѓувреме пошто ама ич не сум прател што се дешава на полево од кога е земена пред години.
Ако си заинтересиран фрли пп.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.094
Мислења
955.293
Членови
34.499
Огласи
2.306
Најнов член
User28472
На врв Дно