1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
 1. bozidar

  bozidar
  Intern

  75
  7
  26 Март 2009
  Машко
  dali e mozno so gledani 3 casa iptv so rezolucija na slika od 1260*768 da se potrosat 5giga internet ??
   
 2. yasho

  yasho
  On your way to fame

  435
  505
  11 Јануари 2014
  Машко
  Толку е отприлика... околу 3.5-4mbps просек, за 3 саати точно толку прави
   
  На bozidar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sasko.micevski1

  sasko.micevski1
  Intern

  7
  0
  23 oктомври 2017
  Машко
  Може, и те како може а далеку пострашно ако пуштиш 4к филм :)
   

Сподели

Вчитување...