• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Подарувам IPTV Viewer од MS App лиценца за USA...

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
721
449
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Знам дека во Америките не е многу 2$
и дека тоа е окулу некој збор со кафе пиење
ама ете не ми користи лиценцава
па ја давам на некој кој прв ќе ми пиши преку океанот,
или евентуално некој кој ќе ми пиши преку VPN од таму...

Благодарам за заинтересираност...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,027
Мислења
837,043
Членови
28,966
Најнов член
dedecds
На врв Дно