1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ИПТВ Ресивер MAG351w1

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DemoUser, 19 Јуни 2020.

 1. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  872
  759
  27 Април 2010
  Машко
  Се продава иптв ресивер модел MAG351 кој на него има вградено вифи картица и воедно си има лан порта.
  Ресиверот е наменет стрикно за ИПТВ , а не за сателитска.
  Со него добивате хдми кабел, адаптер оригинал и далинско оригинал и батерии за далинското.
  Воедно со него добивате претплата од IPTV Community која трае : 44days или до 08/03/2020.
  Ресиверот го гледам секој ден нема никаква мана или проблем, а воедно за далинското можам да кажам дека е перфектно зачувано без никаква мана на ниедно дугме, воедно на него нема да најдете гребаници или скршени делови на пластиката.
  Инфо околу ознаката (w1) која во насловот се наоѓа МАG351 w1 :
  w1 ознаката значи дека на самиот ресивер од фабрика со него иде вградено
  вифи т.е се продаваше исти ваков модел на ресивер кој доаѓаше и без вифи.

  1.jpg 2.jpg 3.jpg

  Цена : 6000 илјади денари фиксно.
  Замени не примам никакви само кеш.

  Контакт/Viber/Telegram/Whatsapp : +38975651213 или пишете приватна порака.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Epic

  3,770
  11,394
  23 oктомври 2012
  Машко
  А што се случува по истекот на претплатата и колку чини да се продолжи и далине тоа возможно?
   
 3. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  872
  759
  27 Април 2010
  Машко
  @Oktar претплатата кога ќе истече си плаќаш ти преку твој емаил на иптв комјунити местиш во портал твојот линк и тоа е тоа.
  Ресиверот не е заклучен во ниеден случај, но поентата е што не можам јас акаунтот да ти го дадам т.е мојот емаил :)

  Едит : Воедно можеш и уште едне портал од друго место да ставиш ако имаш вишок кеш.
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 4. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  872
  759
  27 Април 2010
  Машко
  5500 денари фиксно ! екстра цена
  --- Споени мислења, 22 Јуни 2020 ---
  5000 денари до 30 јуни 2020.
   
 5. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  872
  759
  27 Април 2010
  Машко
  Нова цена 4000 илјади денари !
   
 6. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  872
  759
  27 Април 2010
  Машко
 7. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  872
  759
  27 Април 2010
  Машко
  3000 денари последна цена и фиксна.
   
 8. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  872
  759
  27 Април 2010
  Машко

Сподели

Вчитување...