• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено IPS монитор LG 23MP65

Статус
Затворена за нови мислења.

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.515
5.228
Skopje
Banjifiko додаде нов оглас:

IPS монитор LG 23MP65 - 2.500 ден.

Продавам FHD монитор LG 23MP65 (IPS) без мртви пиксели, сочуван максимално, колку што може да се види од сликите.
Има VESA, од приклучоци: HDMI, DVI-D, VGA.

Цена 2500 денари.

Погледнете го атачментот 113488

Погледнете го атачментот 113489

Не праќам по карго, sorry.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42.971
Мислења
890.066
Членови
31.715
Огласи
214
Најнов член
Emel
На врв Дно