• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ipod convertor

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Preporaka za nekoj convert avi to mp4 za ipod?
koristam Power.MP4.iPod.PSP.3GP.AVI.MPG.WMV.Video.Converter.v5.0 malku mi e spor ali prv pat go koristam. Dali ima nekoj pobrz so poveke opcii?
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Power.MP4.iPod.PSP.3GP.AVI.MPG.WMV.Video.Converter .v5.0

Добро име! ..... NOT!

Да, тоа што кажа драун, го имам користено.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,000
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно