1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено IPHONE XS MAX (GOLD) 64GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BESKO, 22 oктомври 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  Се продава телефонот , стар точно година дена ,
  Гаранција има уште 5 дена :p

  Само што Задниот капак му е скршен.
  Може да му се смени во Ледиком за 2500 Денари.


  Цена :
  650 €
   

  Прикачени датотеки:

  • iph.jpg
   iph.jpg
   Големина:
   245.2 KB
   Прегледи:
   282
  • iphon.jpg
   iphon.jpg
   Големина:
   234.1 KB
   Прегледи:
   282
 2. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  Едит :

  Moже замена за самсунг телефон , S8 , S8+ , S9 , S9+ , S10 , S10+.
   
 3. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  Posledna cena :

  600€

  podole nema sanci.


  off : izvini za latinica
   
 4. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
 5. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
Слични теми
 1. Arsima
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  451
 2. Ficho

  Проценка Iphone SE 64gb

  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,398
 3. kire_33
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  957
 4. spiritBreaker
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  764
 5. Torte Mobile
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  649
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...