• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

iPhone XS Max (64GB)

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
420
402
Skopje
Skorp додаде нов оглас:

iPhone XS Max (64GB) - Проценка

Се продава одлично сочуван iPhone XS Max (64gb). Користен со заштитно стакло и во футрола од кога е купен.
Батеријата е 85% и се си функционира нормално. Се продава поради апгрејд.

Ќе ве замолам за проценка.

Видете го целиот оглас...
 

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
374
214
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Internet use: Up to 13 hours
ајфонот е убав,но за жал батеријата е слаба,и новите ажурирање на иос уште повеќе ќе кочи и батеријата ќе ја јаде.
од 11/12/13/14 серии малку повеќе е подобрена батеријата.
Проценка 200€
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.590
Мислења
926.679
Членови
33.196
Огласи
1.301
Најнов член
tamildhol
На врв Дно