Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

iPhone Xs 64GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Winncoot

Gaining Experience
22 јуни 2017
66
111
Skopje
Winncoot додаде нов оглас:

iPhone Xs 64GB - 280 €

Продавам iPhone Xs 64GB бела боја (silver).

Телефонот од прв ден ми е со напред и позади заштитни фолии и со маска.
На задно и предно стакло нема никаква гребнатинка, и фрејмот му е полиран, што значи изгледа како да е купен од салон вчера.
Сменета му е батеријата пред не цела една недела, другото ништо не е чепнато.
Доаѓа со кутија и полњач.
(моментално немам слики, ќе ставам покасно или пак контактирајте ме во ДМ)

Цена: 280€

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно