Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

iPhone XR 128GB

Статус
Затворена за нови мислења.

jvelk

Gaining Experience
16 февруари 2021
83
149
jvelk додаде нов оглас:

iPhone XR 128GB - Проценка


Дечки, ќе ве замолам за проценка на iPhone XR 128GB, црн, купен од New York во 2019.
Battery Health: 83%

На него се е здраво право, освен задното стакло кое што е напукнато. Користен цело време со заштитно стакло и маска.

Кутија нема, доаѓа со полнач, и слушалки од тие старите со кабел. И неколку маски гратис.

Би ве замолил за проценка, па потоа најверојатно ќе оди на продажба.

Видете го целиот оглас...
 

jvelk

Gaining Experience
16 февруари 2021
83
149
viber_image_2023-03-28_09-17-39-580.jpg viber_image_2023-03-28_09-17-39-506.jpg viber_image_2023-03-28_09-17-39-371.jpg
Мислењето е автоматски споено:

Бујрум некоја слика од мобителот :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.504
Членови
35.564
Најнов член
songzhu
На врв Дно