Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

iPhone X Space Gray 64GB

Surreal

Gaining Experience
30 септември 2014
191
194
Скопје
Surreal додаде нов оглас:

iPhone X Space Gray 64GB - 10.000 денари

Продавам iPhone X Space Gray 64GB ROM, 3GB RAM (A1865 модел за Австралиски и Амерички пазар). Купен, користен и донесен од роднина во Австралија. Купен е на 24.12.2017. Не е заклучен и работи на сите мрежи, нема iCould lock, TrueTone и FaceID работат и е обновен е на iOS 16.6. Battery Health e na 82%. Има минимални траги на користење. Со него оди австралиски полнач и маска.

Цена: 10000 денари


Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.587
Мислења
945.400
Членови
34.074
Огласи
1.967
Најнов член
colorizedpanda
На врв Дно