1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

IPHONE X SILVER/WHITE ( Бел )

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Speedster, 24 Јуни 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  390
  407
  1 Јануари 2016
  Машко
  Купувам 2 х Iphone X сребрен / бел . Може и заклучени на оператор .

  Понуди пп
   
  На Војвода и Fredy им се допаѓа ова.
 2. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  390
  407
  1 Јануари 2016
  Машко
  Купувам Iphone X сребрен / бел . Може и заклучени на оператор .
   
 3. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  390
  407
  1 Јануари 2016
  Машко
 4. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  390
  407
  1 Јануари 2016
  Машко
 5. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  390
  407
  1 Јануари 2016
  Машко
 6. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  390
  407
  1 Јануари 2016
  Машко
  IPHONE X ( WHITE ) SILVER . Може и заклучен на телеком оператор или неверлок
   
 7. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  390
  407
  1 Јануари 2016
  Машко
 8. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  390
  407
  1 Јануари 2016
  Машко
 9. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  390
  407
  1 Јануари 2016
  Машко
  Може да се затвори темата ( Клуч )
   
Слични теми
 1. dzunko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  559
 2. bxxxn

  Проценка Iphone 5s silver, 16 GB

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  708
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...