1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Iphone X bel / Silver 64GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Speedster, 2 Декември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  401
  408
  1 Јануари 2016
  Машко
  Се продава супер сочуван ипхоне Х бел 64 гб прв газда .

  Цело време у маска и заштитно стакло напред назад батерија 92% health .

  Не е refurbish модел .

  Цената е 500 еур или замена само за XS MAX

  Инфо строго пп .
   
  На aleksuperior и Fredy им се допаѓа ова.
 2. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  401
  408
  1 Јануари 2016
  Машко
 3. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  401
  408
  1 Јануари 2016
  Машко
 4. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  401
  408
  1 Јануари 2016
  Машко
  Телефонот се трга од продажба .

  админи може да се брише оглас .
   
 5. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  401
  408
  1 Јануари 2016
  Машко
Слични теми
 1. Speedster
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,063
 2. angeld
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  555
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...