1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Iphone X 64GB Space Gray

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomi, 22 oктомври 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,817
  9,058
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Telefonot doaga so polnac i slusalki kutijata e tuka negde ako ja najdam ke vi ja dadam sekako ne mi treba...

  Cena: 700 eur

  Seuste e pod garancija, no poradi malata steta na zadnoto staklo neznam dali podlezi seuste pod garancija...
   

  Прикачени датотеки:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина:
   178 KB
   Прегледи:
   386
  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина:
   158.7 KB
   Прегледи:
   349
  • 3.jpg
   3.jpg
   Големина:
   152 KB
   Прегледи:
   357
  • 4.jpg
   4.jpg
   Големина:
   182 KB
   Прегледи:
   335
  • 5.jpg
   5.jpg
   Големина:
   138.9 KB
   Прегледи:
   333
  • 6.jpg
   6.jpg
   Големина:
   156.3 KB
   Прегледи:
   337
  • 7.jpg
   7.jpg
   Големина:
   156.3 KB
   Прегледи:
   329
  • 8.jpg
   8.jpg
   Големина:
   110.1 KB
   Прегледи:
   328
  • 9.jpg
   9.jpg
   Големина:
   147.3 KB
   Прегледи:
   339
  DaVoRkNe, spiritBreaker и на BESKO им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,817
  9,058
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 3. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,298
  6,418
  27 Март 2014
  Само напомена. Физички оштетен производ не подлежи под гаранција. Макар тоа било мала пукнатина како кај тебе .
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,817
  9,058
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Така и мислев, затоа и напоменав :)
   
  На DrMTR му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,817
  9,058
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 6. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,817
  9,058
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 7. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,817
  9,058
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  660 eura
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
 8. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,817
  9,058
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 9. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,817
  9,058
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  600 eura zadnja cena
   
  Martinovski, DaVoRkNe и на spiritBreaker им се допаѓа ова.
 10. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,817
  9,058
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  За без пари не го давам. Кључ
   
Слични теми
 1. TylerMkD
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  667
 2. vladimir171
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  894
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...