Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено iPhone SE2 64GB Red

Статус
Затворена за нови мислења.

Pulse

Practice makes perfect
26 октомври 2014
1.478
1.581
127.0.0.1
petrov.mk

Pulse

Practice makes perfect
26 октомври 2014
1.478
1.581
127.0.0.1
petrov.mk
Држи од сабајле до вечер со нормално користење и сурфање на 4Г, сигурно 12-13 часа, ако спиеш на него скрин тајм активно мислам дека 3-4 часа може.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно