1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено iPhone SE White neverlock full pack

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Torte Mobile, 21 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  256
  234
  17 ноември 2015
  Машко
  iPhone SE White neverlock full pack
  Сочуван без никакво оштетување
  7500 ден.

  20191113_200243.jpg 20191114_093430.jpg 20191114_142656.jpg 20191113_200348.jpg 20191113_200329.jpg
   
  На Necromancer му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  256
  234
  17 ноември 2015
  Машко
  Продаден на џамбаз ... му направи анбоксиг на асфалт :)
   
  На Tenny му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Musho

  Продадено Iphone 6 64 Neverlock

  Одговори:
  10
  Прегледи:
  670
 2. masterficx
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  830
 3. Speedster
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  878
 4. xhktw
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,228
 5. pavlestyle
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  358
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...