1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено iPhone SE Gold 32GB neverlock

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Torte Mobile, 10 Декември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  iPhone SE Gold 32GB neverlock
  Сочуван со ситни 2-3 гребки на лајсна
  Не поправан не менуван екран

  7000 ден.
   

  Прикачени датотеки:

 2. damil

  damil
  On your way to fame

  714
  711
  2 Јануари 2015
  Машко
  Кога некогаш би користел iPhone оца сигурно би били изборот... топ скоцкан телефон.
   
  На Torte Mobile му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Кукла за некој што несака голем телефон
  Ги сакаат луѓе баш заради тоа што се моќни и мали
   
  На InfinitasX и olikomerc им се допаѓа ова.
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Некој да воли мало ѕверче?
   
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Продаден на фикус42 ... добредојде во иОС
   
  На Fikus42 и Necromancer им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Musho
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,331
 2. Nem_Akata
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  711
 3. brasica
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  734
 4. Costigan_Jr
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  613
 5. Cika
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  423
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...