Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

iPhone 8 Space Gray 256GB

Surreal

Gaining Experience
30 септември 2014
191
201
Скопје
Surreal додаде нов оглас:

iPhone 8 Space Gray 256GB - 8.000 ден.

Продавам iPhone 8 Space Gray 256GB ROM, 2GB RAM (A1863 модел за Австралиски и Амерички пазар). Купен, користен и донесен од роднина во Австралија. Купен е на 26.10.2017. Не е заклучен и работи на сите мрежи, нема iCould lock, TouchID си работи нормално, обновен е на iOS 16.6. Battery Health e na 84%. Има минимални видливи траги на користење. Со него оди австралиски полнач, заштитно стакло и маска.


Цена: 8000 денари

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.884
Членови
34.141
Огласи
2.009
Најнов член
Paleyrenk
На врв Дно