• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

iPhone 8 Plus Gold

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Tomislav96

On your way to fame
7 февруари 2013
861
986
64GB модел, добиен на поклон, по потекло е од USA, 87% battery life. Со оргинален полнач и оргинално кабелче, и неколку маски, тие од сликите.

Цена 16000 мкд.
Број за контакт, 071260688
Само во Скопје, Центар. Лично да дојдете да гo видите.

20210508_175026.jpeg 20210508_175033.jpeg 20210508_175044.jpeg 20210508_175102.jpeg 20210508_175016.jpeg 20210508_175346.jpeg
20210508_175146.jpeg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,585
Членови
29,637
Најнов член
petarS10
На врв Дно