1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

iPhone 8 Plus 64GB/ so garancija

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од NikacXMKD, 18 Декември 2018.

 1. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  316
  150
  7 Јули 2010
  Машко
  Telefonot e bukvalno kako nov, bez nitu edna grebnatinka, od prv den na nego maska i zastitna folija. Pusten na 20ti juli 2018ta, a koristen od Avgust, garancija ima do 20ti juli 2019ta internacionalna. Koristen e se na se 2-3 meseci. Doagja so site akcesoari, polnac i originalna kutija.

  Telefonot e na brat mi, mozam da garantiram za nego, i za negovata sostojba.

  CENA: 645 EUR (BEZ ZAMENI) !

  SLIKI: Imgur
   
  Последна промена: 18 Декември 2018
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.
 2. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  316
  150
  7 Јули 2010
  Машко
 3. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  316
  150
  7 Јули 2010
  Машко
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 4. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  316
  150
  7 Јули 2010
  Машко
 5. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  316
  150
  7 Јули 2010
  Машко
 6. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  316
  150
  7 Јули 2010
  Машко
  Продадено надвор од форумов, може клуч.
   
Слични теми
 1. Tehnologiva
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,988
 2. Ficho

  Проценка Iphone SE 64gb

  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,278
 3. Torte Mobile
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  405
 4. mkiptv
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  340
Вчитување...

Сподели

Вчитување...