Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Iphone 8 - 64GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Fidan

Gaining Experience
18 април 2017
142
147
Fidan додаде нов оглас:

Iphone 8 - 64GB - 6.500 ден.

Се продава Iphone 8 - 64GB, бела боја.
Телефонот е максимално сочуван, цело време користен со заштитно стакло и маска.
Комплет со оригиналната кутија и полнач.
Никогаш не е отваран, сервисиран, оригинален екран, оригинална батерија 80% здравје.
Се си работи без никаков проблем.
Се продава поради надградба.
Повеќе инфо може во ПП или на 070502004 Фидан

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.497
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно