• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

iPhone 7

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1,063
1,298
Скопје
Продавам iPhone 7 32GB, користен година ипол, купен во Австралија. Телефонот е користен со маска и заштитно стакло и никогаш не е сервисиран/отваран/поправан.
Battery life: 83 %
Слики во прилог:
159372822_504747917186257_1086237856000693581_n.gif iphone 7 2.jpg iphone 7 3.jpg Iphone 7.jpg

150 eur
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,777
Мислења
850,344
Членови
29,473
Најнов член
Hokii
На врв Дно