Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

iPhone 7 black 32gb full pack

Статус
Затворена за нови мислења.

KjEBE

Gaining Experience
6 декември 2016
179
284
KjEBE додаде нов оглас:

iPhone 7 black 32gb full pack - Проценка

Дечки ај проценка за телефончево сменето батерија нова, вака гланц е сочувано од Норвешка ми го донесе братучедка ми, отклучен фабрички на сите мрежи... еве и слики па ако фати око цената ќе иде на продажба. :)

Видете го целиот оглас...
 

Enquito

Practice makes perfect
8 август 2017
2.165
1.365
Како стои со софтверски апдејт оваа серија, ќе има ли нов апдеј во септември на иос16 или го прогласи Аппле за умрено?
150€ ако има, ако нема 120€, за плус моделот некој денар повеќе пошто е поголема батерија и поголем екран.
 

gloria borger

On your way to fame
10 мај 2018
433
814
херцажа
Како стои со софтверски апдејт оваа серија, ќе има ли нов апдеј во септември на иос16 или го прогласи Аппле за умрено?
150€ ако има, ако нема 120€, за плус моделот некој денар повеќе пошто е поголема батерија и поголем екран.
iOS 16 ќе добијат iPhone 8 и нагоре
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.044
Мислења
954.460
Членови
34.468
Огласи
2.273
Најнов член
idriz
На врв Дно