• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Iphone 7 32гб

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

DaVoRkNe

Unbeatable
1 септември 2011
4,082
4,351
Скопје
Продавам Iphone 7 32гб неверлок,во перфектна состојба,без ни една грепка,доаѓа со оргинал полнач и кутија,од прв ден е во заштитна маска и 5д фолија на екранот,буквално како НОВ,Батеријата е на 98%.

Цена 8500 денари
Контакт 071379907

f0730483-7e19-4980-87e0-03f076472e75.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,026
Мислења
837,020
Членови
28,966
Најнов член
dedecds
На врв Дно