1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка iPhone 7+ 32GB Neverlock со СКРШЕН ЕКРАН

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Cika, 23 Мај 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Cika

  Cika
  V.I.P

  2,452
  1,030
  8 Декември 2009
  Како што гласи насловот, се продава овој уред со СКРШЕН ЕКРАН, останатото се е функционално.

  Тачот функционира како што треба.

  Уредот е купен во Октомври 2017 и нема гаранција и освен екранот има и видливи знаци на користење. Дополнителни прашања по ПП и телефон за контакт 077/704-843.

  Не праќам по карго. Прво оди на проценка, а потоа и на продажба.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Cika

  Cika
  V.I.P

  2,452
  1,030
  8 Декември 2009
  Еве и фотографии, знам дека се со лош квалитет али тоа имам у моментов. IMG_20190523_221809.jpeg IMG_20190523_221748.jpeg IMG_20190523_221743.jpeg IMG_20190523_221736.jpeg

  Испратено од Mi A2 Lite преку IT.mk форум апликација
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Cika

  Cika
  V.I.P

  2,452
  1,030
  8 Декември 2009
  Продадено на @toshex. Клуч.
   

Сподели

Вчитување...