1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено iPhone 7 32GB Matte Black

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Delicon, 23 Март 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  757
  176
  10 Јуни 2007
  Телефонот е супер зачуван, со подарок неколку футроли.
  Купен е од Телеком.
  Доаѓа во оригиналното пакување (кутија, полнач и слушалки).

  i3.jpg i2.jpg i1.jpg
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  26,738
  27,422
  4 Септември 2008
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,877
  4,088
  1 Септември 2011
  Машко
  Ако е заклучен на т-моб 350 евра,ако е отклучен 400 евра.
   
 4. mviktors

  mviktors
  Practice makes perfect

  954
  1,315
  25 oктомври 2012
  Машко
  Во иста ваква состојба, стакло сочуван без знаци на користење само бел и Neverlock другар продаде за 22000 денари. Од почетна цена 420е, па на 400 и на крај го даде за 22к.
  Моја проценка, ако е заклучен на Телеком 350е, ако работи на сите мрежи 23000 денари.
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  757
  176
  10 Јуни 2007
  Продадено.
   
  На mviktors му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Martinovski
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,151
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...