1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Iphone 6s 64GB Grey

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Tehnologiva, 27 Мај 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
  Бидејки имаше проблем со телефонот го повлеков од продажба затоа што морав да го пратам повторно на сервис за повторно да добиам замена за нов уред, значи телефонот сега е стар околу 3-4дена и за жал епл не давале целосна гаранција туку само 3 месеца за секој заменет уред што значи има 3 месеци гаранција заведена во системот на iStyle и од епл.
  Значи телефонот е нов без грепка и слично со маска и протектор од прв ден со целосно пакување итн. Работи само на телеком бидејки првично е купен од телеком.
  Цена 26000 денари со простор за мала корекција. без замени.
   
  vladealfagv, DaVoRkNe и на olikomerc им се допаѓа ова.
 2. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
  25000 денари последна цена контакт ПП, телефонот е речиси нов, стар е 5 дена.
   
  Goran27, Oktar и на DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 3. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
  bump
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
  bump
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
  bump
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
  bump
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 8. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
  bump
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 10. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
  bump
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 12. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 13. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 14. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 15. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 16. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 17. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 18. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 19. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 20. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 21. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 22. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
  bump 22000 posledna cena bez zameni
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 23. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 24. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
 25. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,414
  1,146
  9 Јули 2013
  Машко
  bump 21000 до среда, телефонот е без никаква мана, итно ми требаат пари.
   
Слични теми
 1. Tehnologiva
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  5,027
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...