Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Iphone 6s (64BG)

Статус
Затворена за нови мислења.

Fidan

Gaining Experience
18 април 2017
142
147
Fidan додаде нов оглас:

Iphone 6s (64BG) - 3.000 ден.

Iphone 6s (64GB), телефонот е солидно сочуван, има знаци на користење (види слики), скршено предно стакло(оригинален неменуван екран), батеријата е сменета пред година ипол и од тогаш не е користен телефонот, 100% здравје.
Тачот, фингерпринт, камера... се си работи. Прашано за овој телефон, може да се смени само предното стакло, екранот да остане оригиналниот за 900ден.
Следува со кутија и полнач.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.827
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно