1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

iPhone 6 La Fabrik

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Torte Mobile, 29 ноември 2019.

 1. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  249
  232
  17 ноември 2015
  Машко
  iPhone 6 La Fabrik :)
  Ne repariran ne menuvan ekran maska sve e orginalno

  Smeneta e samo smeneta orginalna baterija vo iStyle so 100% health

  6500 forumdziska black friday cena
   

  Прикачени датотеки:

  Tenny, Иванчо и на Pane24 им се допаѓа ова.
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  249
  232
  17 ноември 2015
  Машко
  Продаден надвор од форум
   
Слични теми
 1. Ana.Jones
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,333
 2. DonFrozex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  733
 3. worker_x
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  345
 4. ksimon
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  439
 5. Skorp

  Проценка Iphone 6 (16gb)

  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,983
Вчитување...

Сподели

Вчитување...